15.6.2013 AGHATKA SLAVÍ PRVNÍ NAROZENINY!

Už je tomu rok, co se narodila tato krásná, temperamentní fenečka a já jsem ráda za každou chvíli, kdy je po mém boku. HOLČIČKO MOJE MALINKÁ MÁM TĚ MOOOOC RÁDA!!

Všem našim "ÁČKOVÝM" odchovánkům přejeme spoustu krásných chvil se svými paníčky! Děkujeme za lásku, kterou holčičkám dáváte!!!

5.5.2013 GERTUŠKA SLAVÍ 4-TÉ NAROZENINY

Dnes je tomu již 4 roky co mi dělá život veselejší moje princezna Gertuška "Gertie Victory Macy Gray". Kočičko moje přeji ti jen to nejlepší- MÁM TĚ MOOOOOC RÁDA!!!!! Více fotek zde: www.mayluska.rajce.idnes.cz

4.5.2013 AGHATA CHRISTIE GOLD GANG A PAMPELIŠKY :-)

Po náročném, ale příjemném ránu/dopoledni (dogtreku) jsme trávily s Aghatou Christie Gold Gang den na slunečné zahrádce. Více fotek: www.mayluska.rajce.idnes.cz

4.5.2013 DOGTREKOVÉ ZÁVODY- POLABSKÁ STEZKA

Závody započaly v ranních hodinách, počasí nám přálo, ani nepršelo, ani nesvítilo slunko, pro běh a chůzi ideální kombinace. S Aghatkou Christie Gold Gang jsme se postavily na startovní čáru s hlavním přáním- závod v pořádku doběhnout a neztratit se :-) Nastoupily jsme v početné kategorii běh na 10 km ( Z 10 Km VŠAK DLE PROMĚŘENÍ GPS BYLO 16 Km :-)) My se, ale nedaly :-).) Aghatka byla úžasná a celý závod zvládla "s úsměvem na tváři". Z celkového počtu 30 závodních páru jsme doběhly na krásném 14. místě. Na začátek VÝBORNÝ výkon a moc se těšíme na další závody!!! 

3.5.2013 LENON MACY GRAY

Děkuji Ondřeji Koštuříkovi za krásnou fotku Lenonka. Lenon je stále stejným pohodářem s klidnou povahou. 

2.5.2013 AGNES SKINNER GOLD GANG

Děkujeme Denise Polesné za krásné fotky Agnesky. Agneska je krásnou fenečkou, která nezapře podobu své maminky Gertie Victory Macy Gray. Holky pravidelně chodí na cvičák a podávají krásné výkony. Děkuji za péči, kterou od Vás Agneska má!! Více fotek www.mayluska.rajce.idnes.cz

20. DUBNA 2013 ABINKA GOLD GANG

Moc děkujeme za krásné fotky naší Abinky (spojení Gertie Victory Macy Gray- CH. Hermes Eilatan), které nám zaslali Kudlovi. Především děkujeme za péči a lásku, kterou Abince věnujete! Těšíme se na další fotky ze života naší malé Abí. Více v naší fotogalerii www.mayluska.rajce.idnes.cz

12. DUBNA 2013

Dnes jsem se vydala na návštěvu za naší Laruškou "LARA CROFT". Mám ohromnou radost Laruška, je velmi temperamentní fenečka, která je krásným představitelem plemene! :-) Děkujeme za Vaší péči k Larušce!

DUBEN 2013

Zima je konečně u svého konce a já se těším, že holky uvolní mé místečko na posteli :-)

D

NOVÉ FOTKY OD MAJITELŮ ELEK

DĚKUJEME ZA VAŠÍ PÉČI!!! VÍCE FOTEK NALEZNETE NA www.mayluska.rajce.idnes.cz

29.3. 2013 PRVNÍ JARNÍ SLUNÍČKO

S Aghatkou jsme první jarní den využily naplno a celé dopoledne jsme strávily na sluníčku :-)

BĚHEM MĚSÍCE LEDNA PROBÍHALO LOUČENÍ

Všem naším ELKŮM přejeme mnoho šťastných chvil u nových majitelů a ještě více spokojených společných okamžiků :-)

18.1.2013 NENABÍZÍME MOMENTÁLNĚ ŽÁDNÉ ŠTĚNĚ

Všechny naše ELKA jsou zadaná a těší se domu

8.1.2013 POSLEDNÍ DVA VOLNÍ PEJSCI!!!!

Pokud máte zájem o krásné miminko po naší Maylušce (Donna Mayle Macy Gray), neváhejte nás kontaktovat. Barbora Goldmanová- TEL: 728340967, mail: b.goldmanova@seznam.cz, nebo přímo zde na našich stránkách v knize návštěv.

                                   LEVIS                            

    

                                LENON

 

4.1.2013 ELKOVÝM MIMINKŮM JE ŠEST TÝDNŮ

Štěňátka začínají chodit ven a tím se připravovat na odchod ke svým novým páníčkům, kteří se na ně moc těší:-)!

 

VŠECHNY FOTKY NAJDETE V NAŠÍ GALÉRCE: www.mayluska.rajce.idnes.cz

2.1. 2013 AGHATA CHRISTIE GOLD GANG

Aghatce je necelých 7.měsíců, je to můj andílek s ďáblíkem v těle. Shrnutí roku 2012 je pro nás velice příjemné, Aguška bez sebemenších potíží zvládla základní kurz poslušnosti, naučila se i pár bezvadných triků (hodných cirkusového pejska :)))) - otočky, válet sudy, udělat nehybného pejska na zádech a mnoho dalšího). Zvládly jsme absolvovat dvě výstavy ( MVP- PRAHA- LISTOPAD 2012), na poli výstavním budeme muset ještě lecco pilovat :)) Ale my to zvládneme :-) ! 

      

31.1.2012 SILVESTR V DUCHU NAŠICH MILÁČKŮ

Všem našim příznivcům, Áčkovému odchovu a především všem milovníkům plemene SBT, krásný nový rok 2013, plno úspěchů na poli soukromém i tom výstavním přeje CH.S. GOLD GANG. :-)

ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE!

MIMINKŮM VRHU L- TŘI TÝDNY :-) MÁME JMÉNA! :-)

Přijela se na nás podívat Anetka- panička našeho tatínka, aby si nás pomuchlala a pomazlila. A také Ivča ( CH.S. Macy Gray), s kterou jsme nafotili nové fotečky. 

     LADY BLACK              LARA CROFT                LAURA                   LEJLA BACK                

   

          LEVIS                     LOO BUNNY          LUOISE VITTON                 LENON

   

ŠTĚŇÁTKA VRHU L- VOLNÁ ŠTĚŇÁTKA!!!! AVAILABLE PUPPIES!!!!

Je tomu dva týdny co nám narodila miminka. Maličkatí se mají čile k světu na který už i koukají :-) Mayluška je skvělou maminkou.

Pro více fotografií přejděte do naší galerie: www.mayluska.rajce.idnes.cz

POKUD MÁTE ZÁJEM O TYTO KRÁSNÁ ŠTĚŇÁTKA NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT NA MAILU: b.goldmanová@seznam.cz, TEL: 728340967, NEBO ZDE NA NAŠICH WEBOVKÁCH!!!!

  

23.11.2012 NARODILA SE NÁM ŠTĚŇÁTKA!!!

S radostí Vám oznamujeme narození štěňátek naší "Maylušky", kterou máme ve spolumajitelství s Ivčou Mrňákovou- CH.S. Macy Gray, tímto Ivče děkuji za veškerou pomoc a péči! Máme tři kluky a 5 nádherných holčiček! Štěňátka jsou po krásných rodičích- Donna Mayle Macy Gray- Dream Tymy Fransimo Bohemia.

Pro více fotek přejděte do naší galerie: www.mayluska.rajce.idnes.cz

OČEKÁVÁME ŠTĚŇÁTKA!!!

Je mi milým potěšením oznámit tuto radostnou zprávu!! Narození miminek očekáváme okolo 26.11.2012. Maminkou je naše "Mayluška"- Donna Mayle Macy Gray, tatínkem je Dream Tymy Fransimo Bohemia.

       

3-4.11.2012- SE KONALA MVP PRAHA

Naší chovatelskou stanici reprezentovala děvčátka: Aghata Christie a Agnes Skinner Gold Gang. Oběma holčičkám se v sobotu, kdy posuzoval pan Broukal velmi dařilo. Agneska si odnesla krásnou známku VN2 a Aghatka VN3. Děkuji Denise za kvalitní předvedení, jen tak dál holky! A Terezce Pauderové za krásné fotky.

  

13.10.2012- MILOU NÁVŠTĚVOU NÁS POTĚŠILA AGNESKA SKINNER GOLD GANG

Agneska přijela na návštěvu se svými páničky Denisou a Davidem. Z malé "velké" Agnesky mám opravdu radost. Agneska chodí pravidelně na cvičák a s páníčky zkouší i agility, které jí velmi baví. Moc děkuji za lásku a péči, kterou ji Denča a David dávají!!

     

7.10.2012 ZA PŘÍJEMNOU NÁVŠTĚVU DĚKUJEME TERCE PAUDEROVÉ (PANIČKA NAŠEHO TATÍNKA HERMESKA- VRH A) A JINDROVI.

Především bych chtěla poděkovat za nádherné fotky naší čertice Aghatky!!!

27.9.2012 KYNOLOGICKÝ KLUB LYSÁ NAD LABEM

Sobotu 27. září, jsme s naší maličkou Aghatkou Christie Gold Gang započali výcvikové cvičení. Naší malé čertici se na cvičáku velmi líbí a povely zvládá na jedničku. Děkuji za trpělivost a milé doprovození Jiříkovi.:-)

NAŠE HOLČIČKY VRHU A (ZE SPOJENÍ GERTIE VICTORY MACY GRAY & CH. HERMES EILATAN) SE ROZJELY DO SVÝCH NOVÝCH DOMOVŮ.

Více fotek naleznete v naší fotogalerii- www.mayluska.rajce.idnes.cz

Více informací o tom jak se naše holčičky mají, budou průběžně doplňovány do sekce - VRHU A.

ANNIE LENNOX GOLD GANG- jako poslední našla úžasné páníčky Annie :-)!!!

!!! ALEXA VEGA - REZERVACE- RESERVATION !!!

VÍCE FOTEK ALEXKY V NAŠÍ FOTOGALERII: www.mayluska.rajce.idnes.cz

!!! ANNIE LENNOX- VOLNÁ/ AVAILABLE !!!

VÍCE FOTEK ANNIE V NAŠÍ FOTOGALERII: www.mayluska.rajce.idnes.cz

Holčičky mají už svá jména a stále ještě tři čekají na své milující páníky. Už krásně papají příkrm a rostou před očima. Teď teprve začíná sranda :-) Začínají si hrát a navzájem se škádlit :-) Bohužel nám nepřeje počasí na venkovní venčení na zahrádce... Doufáme, že se počasí brzo umoudří!

!!! REZERVACE NA MAILU: b.goldmanova@seznam.cz !!!

!!! REZERVACE PŘES TEL: +420728340967 begin_of_the_skype_highlighting BEZPLATNĚ +420728340967end_of_the_skype_highlighting !!!

ALEXA VEGA "TMAVĚ ZELENÁ"- VOLNÁ / AVAILABLE !!!

Alexka je drobnější krásnou fenkou s velmi vydařenou hlavičkou a neuvěřitelně mazlivou povahou. Alex je černá s žíháním a bílé znaky.

AUDREY HEPBURN "FIALOVÁ" - REZERVACE

Audrey je největším pohodářem vrhu, nedá se zviklat k žádným "špatnostem" :-) Je to veliký mazlík. Audrey je černá s žíháním a taktéž bílé znaky.

ABIGAIL "MODRÁ"- REZERVACE 

Abinka je malé čertidlo, velmi ráda si hraje a je centrem dění ve společnosti svých sestřiček. Nejraději se mazlí      a papá :-) Abi je černá s žíháním a bílé znaky.

ANNIE LENNOX "ZELENÁ"- VOLNÁ / AVAILABLE !!!

Annie je nádhernou fenečkou menšího vzrůstu, ale velmi jí chutná a brzo dožene své sestřičky. Annie je velice mazlivá a vděčná za každý kontakt s lidmi. Je černá s žíháním a bílé znaky.

AGHATA CHRISTIE "ČERVENÁ"- REZERVACE

Aghatka je andílek s ďáblíkem v těle. Je to nádherná fenečka černé barvy a bílé znaky. 

AGNES SKINNER "RŮŽOVÁ"- REZERVACE

Agneska stejně jako Aghátka je velice hravou fenečkou, která ráda škádlívé sestřičky. Je to taktéž černá fenka s žíháním a bílé znaky.

PRO VÍCE AKTUÁLNÍCH FOTEK PŘEJDĚTE DO GALERIE: www.mayluska.rajce.idnes.cz

Holčičky jsou z krásného spojení Gertie Victory Macy Gray & Hermes Eilatan. Rodiče mají přátelskou povahu a jsou to miláčci rodiny. Jsou geneticky L2HGA/HC CLEAR. Hermes je velice úspěšným nádherným psem na své konto si připsal CH. Slovinska, JCH SBT CZ a absolutní vítěz výstavy Rakousko. Ve svém liniovém rodokmenu má několikrát jména šampionů jako Valglo Casanova At Crossguns, Wyrefare Tony´s Choice, Vanoric Voo Doo, York House Marksman a další. Gertie Victory má ve svém rodokmenu zejména otce- veleúspěšného plemeníka Diesela Wizard Bull ( JCH CZ, CH CZ, CH SK, CH HU, INT CH.) Štěňátka vyrůstají v rodině s dětmi a dalším pejskem. Dárek je samozřejmostí!:-) Holčičky budou očkované, čipované, odčervené, s pet pasem, smlouva o záloze a kupní smlouva samozřejmostí. Budeme rádi za nezávaznou přátelskou návštěvu.

REZERVACE NA MAILU: b.goldmanova@seznam.cz. TEL: +420 728340967 begin_of_the_skype_highlighting BEZPLATNĚ +420 728340967end_of_the_skype_highlighting.

Holčičky nám rostou před očima- máme z nich obrovskou radost! Gertule je i nadále úžasnou maminkou. <3

"Stafící" mají zlaté srdíčko! Mayluška a Dorotka, aneb když se milují není co řešit:)

KOMPLETNÍ FOTOGALERIE ZDE- www.mayluska.rajce.idnes.cz

18.6.2012 Maylušky 5-té narozeniny!!!

Dnes je tomu pět let co se narodilo naše zlatíčko s velkým srdcem- Donna Mayle Macy Gray "Mayluška"!! Moc děkuji Ivče Mrňákové (CHS Macy Gray) za tak krásnou fenečku!!! :-)

DNES 15. 6. 2012 SE NARODILO ŠEST KRÁSNÝCH HOLČIČEK ZE SPOJENÍ GERTIE VICTORY MACY GRAY - HERMES EILATAN!!!

TODAY WAS BORN SIX BEAUTIFUL GIRLS!!!

REZERVACE NA ČÍSLE NEBO MAILU - FOR RESERVATIONS CALL OR MAIL

TEL- +420 728340967 begin_of_the_skype_highlighting BEZPLATNĚ +420 728340967end_of_the_skype_highlighting

Email- b.goldmanova@seznam.cz

BŘEZOST POTVRZENA - PREGNANCY CONFIRMED!!!

Dnes 17.5.2012, jsme s Gertulkou byly na ultrazvukovém vyšetřeni, kde se potvrdila březost, spojení Gertie Victory Macy Gray s úžasným Hermeskem Eilatan ( NEW SLOVENIAN CHAMPION!!!). Má radost se nedá vyjádřit a velmi se těšíme na první "gold ganďáčky" :-) !!! 

DNE 5.5.2012- Je tomu právě tři roky co můj život dělá o něco šťastnější Gertuška (spojení Donna Mayle Macy Gray- Diesel Wizardbull)!!! Přejeme všem sourozencům velmi lásky od páníků!! 

DNE 14.4.2012 PROBĚHLO PLÁNOVANÉ KRYTÍ!

Krytí bylo ve spojení mé Gertie Victory Macy Gray a úžasným pejskem Hermeskem Eilatan.

Doufáme a velmi si přejeme, aby si z tohoto nadějného spojení Gertuška něco odvezla domu!:-) 

Pro více fotografií přejděte na naši galerii- www.mayluska.rajce.idnes.cz. Za krásné fotky děkuji Terezce Pauderové! :-) 

 

PLÁNOVANÉ KRYTÍ JARO 2012

Více info zde: Novinky

Pro zobrazení galerie všech našich fotek přejděte na odkaz: Fotogalerie

 

Jak to všechno začalo, aneb můj první "stafík"

Již od mala jsem velkou milovnicí zvířat a především pejsků. Náš první čtyřnohý miláček byla dalmatinka Matylda.

Když odešla do psího nebíčka, dlouho jsme se s tím vyrovnávali a raději nového pejska nepořizovali až do roku 2007, 

kdy jsem se poprvé setkala s plemenem stafordšírského bulteriéra. Zamilovala jsem se na první pohled!!!

Stafbulové jsou úžasní společníci a především kamarádi, jejich povaha mne doslova ohromila!

A tak slovo dalo slovo a již od 18.6.2007 mi dělá společnost stafí princezna Mayluška z chovatelské stanice Macy Gray. 

Jak už to tak bývá,  u jedné stafí slečny jsem nezůstala a 5.5.2009 jsem si ponechala Gertušku (spojení Diesel Wizard bull a

Donna Mayle Macy Gray).

 

             

 

 

                                 

Novinky

ŠTĚŇÁTKA SE NARODÍ OKOLO 18.6.2012 - PUPPIES WILL BE BORN ABOUT 18.6.2012!!!

21.05.2012 12:23
V naší chovatelské stanici očekáváme štěňátka vrhu A- spojení Gertie Victory Macy Gray & Hermes Eilatan.          Pro více informací pište na email: b.goldmanova@seznam.cz, nebo volejte na tel. +420 728 340967.

BŘEZOST POTVRZENA - PREGNANCY CONFIRMED!!!

18.05.2012 00:05
  Dnes 17.5.2012, jsme s Gertulkou byly na ultrazvukovém vyšetřeni, kde se potvrdila březost, spojení Gertie Victory Macy Gray s úžasným Hermeskem Eilatan ( NEW SLOVENIAN CHAMPION!!!). Má radost se nedá vyjádřit a velmi se těšíme na první "gold ganďáčky" :-) !!! 

PLÁNOVANÉ KRYTÍ SE USKUTEČNÍ NA JAŘE 2012!!!

15.01.2012 17:06
  HERMES EILATAN            GERTIE VICTORY MACY GRAY Otec- Ch. Gymmo Fransimo Bohemia                                  Otec- Ch. Diesel Wizard Bull Matka- Ellisa...

PF 2012

06.01.2012 14:16
Přejeme do nového roku všechno dobré GOLD GANG:-)                                                                     ...

Anketa

JAKOU MÁTE NEJRADĚJI BARVU STAFÍKA?

Černá (764)
50%

Bílá (14)
1%

Hnědá (zlatá) (710)
47%

Modrý (18)
1%

Žíhaný (19)
1%

Celkový počet hlasů: 1525